Kasyno online za darmo - graj bez depozytu

Wiele osób ma obawy korzystać z kasyn online, gdyż obstawianie zakładów wiąże się przecież z wydawaniem własnych pieniędzy. Dlatego są spore obawy co do tego, że łatwo jest tracić swoje środki. Nie da się ukryć, że kasyna nie są miejscem, gdzie da się ciągle wygrywać. Niemniej jednak założenie konta w kasynie, nie oznacza od razu, że trzeba wydawać swoje pieniądze. Istnieją bowiem bonusy bez depozytu, które pozwalają na zdobywanie nagród bez wpłaty. O co zatem w tym chodzi?

Czym są bonusy bez depozytu?

Przez lata przyjęło się, że wchodzimy na stronę danego kasyna, zakładamy konto, wpłacamy pierwsze środki i z nich obstawiamy zakłady. Dlatego też od samego początku gra w kasynie wiązała się z ryzykiem, gdyż każdy zakład związany był z naszymi pieniędzmi. To też sprawiało, że nie każdy miał chęć zakładać konto i ryzykować w kasynie utratę pieniędzy. Kasyna jednak postanowiły wyjść naprzeciw niektórym graczom, tworząc bonusy bez depozytu. Czym one są? W prostym ujęciu można powiedzieć, że są to małe nagrody, które dostaje się za samo założenie konta. Najważniejszym zadaniem dla gracza jest założenie konta, podanie maila i numeru telefonu, a następnie aktywacja konta. Już za to można odebrać bonus bez depozytu.

Jak odebrać bonus?

Wspomnieliśmy o tym, że bonus bez depozytu można odebrać za założenie i aktywację konta. Trzeba jednak wiedzieć, że odbywa się to tylko poprzez specjalne promocje. Otóż typowa oferta bez konieczności wpłaty jest w 9 na 10 przypadków ukryta na stronie głównej kasyna. Można z niej skorzystać wyłącznie poprzez specjalny link lub kod promocyjny. Jeżeli korzystamy z linku, to po jego kliknięciu, od razu zostajemy przeniesieni na stronę kasyna, gdzie należy w formularzu rejestracyjnym wpisać wszystkie niezbędne dane, a potem aktywować konto. Jeśli mamy kod promocyjny, to należy go wpisać już na etapie rejestracji lub też po aktywacji konta. Dzięki temu można ręcznie aktywować również bonus, który nie jest od razu przypisywany do konta.

Co można odebrać?

Kasyna, które stosują bonusy bez depozytu, zazwyczaj oferują nam jedną z dwóch opcji do wyboru:

  • darmowe spiny: są to specjalne żetony online, które zastępują na slotach prawdziwe pieniądze. Każdy z takich spinów ma określoną wartość i pozwala na grę o stawkę. Po prostu zamiast stawiać 0.4 czy 1 PLN, korzystamy ze spinu na wybraną grę, który wprawia bębny w ruch i może przynieść mniejsze lub większe wygrane. Ilość free spinów bez depozytu zależna jest od tego, z jaką promocją mamy do czynienia. Są kasyna, które oferują 5, 10 czy 15 spinów, jak i takie, które zapewniają 50 czy 60 spinów.
  • darmowe pieniądze: tutaj z kolei dostajemy na start małą kwotę od kasyna, którą możemy zwykle dowolnie wykorzystać w kasynie. Po prostu stawiamy takie środki na zakłady i liczymy na wygrane. Tu również kwoty bywają różne, bo spotkamy się z promocjami rzędu 5 czy 10 euro, jak i 20 czy 25 euro.

Warto pamiętać o tym, że środki bonusowe, które dostajemy za darmo, należy potem obrócić w kasynie, oznacza to, że jeśli mamy 25 euro, to taką kwotę możemy wypłacić z konta, jeśli postawimy ją w kasynie 30, 40 czy 50 razy. Ponadto dobrze jest wiedzieć, że w wielu kasynach można odebrać zarówno bonus bez depozytu, jak i normalne nagrody za pierwszą wpłatę.