Jednoręki bandyta Netent

Studio deweloperskie NetEnt należy do najbardziej prestiżowych na świecie. Jeśli wchodzicie na strony kasyn internetowych, macie niemalże 100% szans na spotkanie się z ich właśnie grami. Są już wszędzie i nie bez powody. Ich wideo sloty czy też jednoręki bandyta to prawdziwa kwintesencja rozrywki tego rodzaju. Możecie w niej liczyć na sprawdzone mechanizmy, ale często też doskonałej jakości animacje czy dźwięki. Nie brakuje przy tym rozwiązań unikatowych lub ekskluzywnych, tworzonych na bazie licencji czy dla specjalnie wyszczególnionego operatora. Wszystko to wpływa na ogólną ocenę marki i fakt, że wielu graczy uważa ich za najlepszych w dziejach. Takich wyroków wolimy nie ferować, ale chętnie podzielimy się naszą wiedzą na ich temat.

Jednoręki bandyta NetEnt

Patrząc na to trochę z boku, wydaje się, że NetEnt kojarzyć będziecie przede wszystkim z czterech powodów. Pierwszy z nich to Starburst. Wideo slot należy do najpopularniejszych na świecie i wygrywa niemalże wszystkie znane nam rankingi sieciowe. Kosmiczna gra w klasycznym układzie bębnów nie wnosi na rynek wielu fenomenalnych rozwiązań i właśnie to proste połączenie jednorękiego bandyty z nowinkami technologicznymi sprawiło, że gracze sięgają po nich niemalże zawsze. Inna sprawa, że właśnie w tej grze otrzymuje się zwykle free spiny i inne doładowania. Kasyna cenią sprawdzone pomysły i to będzie jednym z nich.

Druga opcja to Gonzo’s Quest. Historia słynnego konkwistadora to zupełnie inna bajka. To pierwsza gra, w której zamontowano tzw. System lawinowy. Bębny zatem nie kręcą się tak jak we wspomnianym Starburst, a znaki po prostu spadają na planszę. Dodatkowo, jeśli spin okaże się zwycięski, dane znaki znikają i są od razu zastępowane kolejnymi. Dzięki temu macie następną szansę do wygrania. Co ważne, samo Gonzo jest przy tym świetne graficzne i z animacyjnego punktu widzenia.

Trzeci pomysł to gry licencjonowane. I nie chodzi nam nawet o sam fakt tworzenia mega hitów jak ostatnio Ozzy Ozbourne czy wcześniej Nirvana lub inne. Często są to propozycje tworzone na specjalne zlecenia, które możecie znaleźć na czołowych kasynach internetowych. To wielkie wyróżnienie dla obu marek, ale przede wszystkim świetna okazja do tego, by sprawdzić coś, co dostępne jest jedynie dla wybranych. Na koniec tego zestawienia zostawiliśmy jeszcze gry z trybu na żywo. O ile były one dostępne już wiele lat temu, tak NetEnt pozwolił im stale rozkwitać. Obecnie blackjack, hold’em, bakarat czy ruletka kojarzą się nam właśnie z tą firmą, co jest dla nich mocnym wyróżnieniem.

Wspomnieliśmy wyżej o czterech punktach, ale jednoręki bandyta to także gry z jackpotem progresywnym. A prosimy mieć na uwadze, że NetEnt jest absolutnym rekordzistom jeśli chodzi o wygrane w księdze Guinessa. To ich pozycje jak Hall of Gods, Mega Fortune czy ostatnio Mega Moolah czy Arabian Nights, biją na głowę wszystko inne, co znajdziecie w sieci. Często są to jednocześnie gry proste, pozbawione zbędnych dodatków, które raczej obniżają szanse na zwycięstwo. Jeśli zatem szukacie sprawdzonych rozwiązań, które będą pomocne i zapewnią odpowiednio wielkie możliwości, NetEnt jest firmą do której należy się zwrócić. Na szczęście nie będziecie musieli ich szukać. Jak już zaznaczyliśmy wcześniej, będą dostępni niemalże wszędzie tam, gdzie tylko skierujecie swój wzrok.