Jednoręki Bandyta Amatic

Jeśli chodzi o automaty, to bez wątpienia wiodą one w internecie prym. Są to gry, które wciągają i są szalenie proste. Na dobrą sprawę, jedyne co gracz musi zrobić, to wybrać stawkę, grane linie oraz… nacisnąć przycisk rozruchu. Ewentualnie klikniecie go drugi raz, by przyśpieszyć proces i szybciej skończyć obrót. Mimo całej tej prostoty jest to wciągające, zwłaszcza w przypadku gry na prawdziwe pieniądze. Pojawia się jednak pytanie, który automat wybrać i dlaczego? W naszym artykule chcemy się skupić na jednym z typów tej serii. Mamy tu na myśli Amatic Industries, czyli studio deweloperskie, które odpowiada za wdrożenie takich megahitów jak Vampires czy Billyonaire. Te dwie pozycje znaczą na rynku bardzo dużo, a musimy zaznaczyć, że to zaledwie skromny promil z tego wszystkiego, co naszykowała dla was marka. Jeśli zatem szukacie czegoś na dzisiejszy wieczór, zostańcie z nami i chłońcie wiedzę o tym potentacie.

Rynek jest obecnie w pełni nasycony. Znajdziecie na nim kilkudziesięciu deweloperów, które to walczą o miano najlepszych. Te najpopularniejsze obecnie to oczywiście NetEnt oraz Microgaming, łącznie z ich studiami pobocznymi. Nie ma jednak co ukrywać, że to Amatic śmiało puka do ich drzwi i dopomina się o ewentualne miejsce na podium. Firma stworzyła do tej pory ponad setkę gier i każdą z nich możecie testować już teraz. Sama korporacja jest w pełni legalna i nadzorowana przez kluczowe podmioty związane z hazardem w sieci. Jakby tego było mało, sama dba o kontrolę wszelkich zagadnień, tworząc nam rozpiskę RTP i funkcjonalności, z których będziecie korzystać.

Oferta gier ze studia Amatic

W ofercie gier znaleźć można naprawdę ciekawe pozycje. Te, z którymi powinniście się zapoznać w pierwszej kolejności to chociażby Chillie Willie, Miss Lucky, Lucky Betty, Super Cats, Arount the World, Aztecs Secret, Beauty Warrior, Wild Respin, Bells on Fire łącznie z kilkoma odsłonami tej pozycji, ale też Big Panda, Grand Tiger, Flyin Dutchman, Billy’s Gang lub Blue Dolphin. Są to gry najczęściej spotykane w kasynach internetowych, aczkolwiek w tym zakresie lista powinna być znacznie dłuższa. Na szczęście, możecie ją sprawdzać sami i stale dobierać co ciekawsze pozycje w zależności od waszych upodobań. Nie musie się ograniczać tylko do jednej gry, zwłaszcza, że oferowane stawki są tu różne. Raz spina wykonacie np. za 0,1€, innym razem nawet za tysiąc razy więcej. Tu kwestia jest luźna i zależna od waszych możliwości czy upodobań. Amatic tworzy gry przede wszystkim klasyczne, dlatego w ich przypadku liczyć możecie na owocówki i jednorękiego bandytę, który przede wszystkim jest prosty w użytkowaniu. Aspekty jak animacje czy dźwięki nie są tu tak ważne, jak szybkość rozgrywki. Czego zatem możecie się spodziewać w pierwszej kolejności? Już to tłumaczymy.

Amatic Industries pozwoli wam poznać to, jak wyglądały jeszcze gry pod koniec ubiegłego wieku. Jednocześnie nie utracicie sposobności do tego, by świętować wysokie wygrane i ciekawe grafiki czy same symbole. Kluczowymi rozwiązaniami będą tu oczywiście tryb Gamble, czyli Hazardu. Pojawia się on w większości gier tego operatora i pozwala wam na podwojenie każdej wygranej przy spinie. Macie na to aż 50% szans, dzięki czemu możecie stale się rozwijać i zyskiwać dodatkowe premie. Jak to wygląda? Gdy wygracie dany obrót, wystarczy wybrać – najczęściej – kartę czerwoną lub czarną czy też żeton. Jest on czarny lub czerwony. Jeśli traficie, kasa jest wasza. Jeśli przegracie, kwota z wygranego obrotu przepada. Czy jest to warte świeczki? Decyzja każdorazowo należy do was. Poza tymi opcjami znajdziecie tam jednak także Wild i Scattery, jako te niezwykle popularne i powszechne. Dają one fazę re-spin, mnożników czy też chociażby uruchamiają dodatkowe gry w formie odrębnego mechanizmu. Takie pomysły są ciekawe i jednocześnie sprawiają, że nigdy nie będziecie się tutaj nudzić. Stąd też nie warto ograniczać się tylko do jednego wideo slota, dzieje się bowiem naprawdę dużo.

Tryb demo i możliwość testowania gry za darmo

Gry od tego dewelopera to znacznie więcej. Takie Wild Shark, Chinese Spider czy Cast a Spell wciągną was w wir wielkich możliwości, często oddając spore jackpoty. Jak poznać się na tym, ile zwycięskich układów jest najlepszych? Które animacje spodobają się wam najbardziej i co da najpokaźniejszą frajdę? Odpowiedź nie jest łatwa, dlatego też powinniście spróbować wirtualnych żetonów i dodatkowej waluty. Amatic pozwala na takie treningi i nie wymaga od was rejestrowania na stronie kasyna czy tym bardziej dokonywania wpłaty. Poznacie przy tym 100% możliwości danej gry, oczywiście bez szans na wygrane pieniężne. Taki trening przełoży się jednak na efekty później. To jedna z kluczowych – obok promocji – strategii do tego, by ogrywać kasyna internetowe. Dlatego też nie rezygnujcie z trybu DEMO, bowiem jest to istotny i cenny punkt każdego programu, który zapewni wam pewność siebie i konieczne doświadczenie.

Zachęcamy, jednoręki bandyta w świetnym wydaniu już czeka!