Irytujący krupier

Podczas gry w pokera koncentracja i skupienie odgrywa kluczową rolę i ma niezwykle duży wpływ na naszą grę, niejednokrotnie decydując o naszej wygranej. Grając w pokera jesteśmy narażeni na ciągły stres, presję. Czasami dodatkowo zaczyna nas irytować zachowanie krupiera. Gdy Poker stał się ostatnimi czasy bardzo popularny, zapotrzebowanie na krupierów bardzo wzrosło, dlatego zaniżył się trochę ich poziom. Wielu z nich zapomina, że są w pracy i wydaje im się, że oni również uczestniczą w grze. Możemy spotkać krupiera gawędziarza, który szuka towarzystwa, chętnie porozmawia o naszej przyszłości, naszym życiu i o tym, co robimy.

Takie zachowanie jedynie dekoncentruje i irytuje pokerzystę. Jeżeli krupier jest tak niezwykle ciekawy historii naszego życia, niech podejdzie i porozmawia z nami po sesji, a nie w czasie jej trwania. Są także krupierzy – komentatorzy. Ci to dopiero potrafią zagrać na nerwach. Nie dość, że komentują rozegrane już rozdania to niektórzy są tak bezczelni, że robią to w trakcie trwającej partii. Lubisz komentować? Zapraszamy do telewizji. Bardzo deprymujący są krupierzy, którzy niezbyt przykładają się do swojej pracy.

Głównie można ich spotkać przy stolikach gdzie gra toczy się o małe stawki. To czy gra się o duże czy małe pieniądze dla krupiera nie powinno mieć znaczenia, to on jest w pacy i powinien wykonywać ją prawidłowo.