ABC Kasyn Naziemnych

Kasyna naziemne znane są nam znacznie dłużej niż ich odpowiedniki z sieci. Stwierdzenie oczywiste, jednakże bardzo rzadko brane pod uwagę. Wiążą się z tym zatem niezwykłe tradycje oraz dodatkowe plusy na które z początku możemy nie zwracać uwagi. Dlatego też przygotowaliśmy dla was ABC kasyn naziemnych, w których poruszymy wszystkie kluczowe czynniki powiązane z tematyką. Sprawdzimy to, co będzie przydatne w samej grze i co możecie zyskać za sprawą planowanej rozrywki. Nie ma tu co ukrywać, takie miejsca stacjonarne mają swój urok. Nie tylko zmagania toczone są tam z innymi ludźmi których widzimy, ale jest to też uzupełnione o opiekę krupiera, który zadba o każdy istotny element waszej zabawy. Poprowadzi rozgrywkę od A do Z oraz nakieruje na konkretne działania, jeśli potrzebować będziecie wsparcia. Takie miejsca to zresztą dodatkowa adrenalina, możliwość kontaktu z przyjaciółmi i jeszcze więcej. Zaczniemy zatem od podstaw, by potem skupić się na dodatkach, które mogą was nakłonić do gry.

Oferta automatów i stołów w kasynie naziemnym

Kasyna naziemna ulokowane są zwykle w centrum miasta i otwarte będą przez całą dobę. Dzięki czemu możecie się tam wybrać w dowolnie wybranej chwili, sami lub z przyjaciółmi. Takie miejsca powiązane są często z hotelem lub restauracją i barem, dzięki czemu dodatkowa rozrywka i możliwości zapewnione są praktycznie od ręki. Wpisowego nie ma, nie trzeba się też rejestrować, jak to bywa w przypadku punktów internetowych. Specjalny strój może być wymagany, jednakże nie dotyczy to skrajnej większości znanych nam kasyn. Miejsca takie nacechowane są nie tylko obecnością krupiera i często banku, który wydaje nam żetony do gry, które wcześniej otrzymujecie za zdeponowanie środków finansowych. Dostępne są tu różne rodzaje gier: stołowych oraz automaty. Najpopularniejsze będą oczywiście takie gry jak Poker Hold’em, ale też ruletka, blackjack i bakarat. Oznacza to, że najpopularniejsze pozycje z tego zakresu spotkacie właściwie zawsze. Stawki, które się tam gra mogą być całkowicie różne, od ledwie złotówki za wejście po kilkaset tysięcy. Stoły VIP ulokowane są często w osobnych salkach, ale niektóre z nich są na widoku, by pokazać graczom ich standardowe rozgrywki. Do tego dochodzą oczywiście automaty. Takich maszyn jest zwykle od kilku do nawet kilkudziesięciu i często składają się na propozycje klasyczne w stylu jednorękiego bandyty. J To proste rozwiązania aczkolwiek w ostatnim czasie są także uzupełniane przez nowoczesne systemy chociażby od Merkur Gaming. Można tu liczyć na pełne urozmaicenie, nie ma jednak możliwości grania za wirtualne żetony, co ma miejsce w internecie. Nie ma jednak czego żałować, doświadczenie przy maszynie, przy której sami naciskacie przyciski lub pociągacie za słynną wajchę, jest znacznie ciekawsze i bardziej wciągające niż wygląda to w sieci.

Oczywiście mając na względzie możliwości gier stołowych i automatów od razu nasuwa się nam myśl o promocjach. W tym jednak przypadku nie można na nie liczyć. Dlaczego? W kasynach stacjonarnych liczy się zabawa i bezpośrednia gra o wskazaną stawkę. Poprzez brak rejestracji nie istnieje też dodatkowa możliwość wykorzystania pewnych rozwiązań sieciowych. Nie ma się jednak co obawiać. Niekoniecznie jest to wada. Gracze skupiają się tu na swoich pieniądzach, a wygrane mogą być jeszcze wyższe, dzięki czemu cały proces jest wciągający. Naturalnie od czasu do czasu skorzystać można ze specjalnych bonusów jak powiększenie wpłaty, darmowe żetony czy też zwrot części stawek. Są to jednak akcje indywidualne i nie należy się na nie nastawiać.

Oferowane promocje

Oferta gier i promocji to podstawa, następnie jednak warto wspomnieć o pozostałych czynnikach, opisujemy je w skrócie poniżej:

  • Kasyna naziemne otwarte są zwykle całą dobę i przylegają do hoteli z restauracjami i barem do użytku samych graczy,
  • Obsługę gier prowadzi odpowiedni krupier oraz specjalnie wykwalifikowana obsługa, która przykładowo odpowiada za przyznawanie żetonów na grę i wydawanie późniejszych nagród,
  • Gra w kasynie dostępna jest od 18 roku życia, jednakże niektóre marki wpuszczają do lokalu osoby starsze (min. 24 lata),
  • Kasyna naziemne są legalne w zależności od konkretnych ustaleń. Można o tym przeczytać na stronach internetowych danego punktu. Jedynie takie miejsca są przez nas dopuszczane do gry.

Jak zatem widać, to tylko kilka istotnych punktów, które warto zapamiętać przed podjęciem zabawy.