ABC Gry w kości w kasynach online

Gra w kości to tytuł stołowy, który przyciąga uwagę od dziesięcioleci. Wszystko za sprawą szalenie prostych reguł i zasad. Można się ich nauczyć w ledwie kilka chwil, a jednocześnie pewnego rodzaju losowość sprawia, że tytuł trafił do oferty kasynowej praktycznie na całym świecie. Stąd też przygotowaliśmy dla was bazowe ABC, za sprawą którego zrozumiecie podstawy i filozofie samej gry. Dzięki tym rozwiązaniom łatwiej się wdrożycie i wykorzystacie pełen potencjał przy rywalizacji sieciowej. Kości oferowane są na różnych etapach, nie tylko w kasynie klasycznym, ale nawet poprzez rozwiązania live. Dzięki nim zmagania wchodzą na inny poziom, dzięki czemu adrenalina wzrasta, tak samo jak i potencjalne wygrane pieniężne.

ABC Gry w kości w kasynach internetowych

Zaczniemy oczywiście od bezpośrednich podstaw, jako, że to one będą z wami od pierwszej chwili. Gra w kości przewidziana jest dla od 2 do 4 graczy. Do zabawy wykorzystywanych jest pięć kości. Celem każdego z uczestników będzie rzucenie nimi, a także uzyskanie najlepszego możliwego układu, który przełoży się bezpośrednio na punkty. To właśnie na nie będziecie tu polować. Gracze wykorzystują klasyczne sześcienne kostki. Uzyskany wynik zawsze zapisywany jest na osobnej kartce z sześcioma kategoriami: jedynki, dwójki, trójki, czwórki, piątki i szóstki. Po każdym rzuceniu należy zapisać dokładnie uzyskane rezultaty, sprawdzając które cyfry i w jakich formacjach wypadały. Stosowanie tu strategii trzy jednakowe liczby wydaje się najrozsądniejsze, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że jak każda taktyka, ta również może zawodzić gracza.

Istnieją także różne kategorie dodatkowe z drugiej tabeli, w której obliczane są wyniki 3 jednakowe, 4 jednakowe, full, mały strit, duży strit, generał, czyli inaczej Yahtzee, jak często też gra w kości jest nazywana. Do tego dochodzi szansa, czyli suma wszystkich kości rzuconych jednorazowo. Wyboru kategorii do której dodamy swój wynik dokonujemy każdorazowo i zależy od nas, jednakże jeśli nie spełnimy wymaganych działań, automatycznie otrzymamy w ten sposób 0 punktów do zestawienia. Istnieje też zasada, że drugi, trzeci i każdy kolejny rzucony generał może przez nas być wykorzystany jako joker, który wypełni dowolnie wybraną przez nas tabelę. Sam generał to oczywiście pięć kości o takiej samej wartości oczek.

Istotne są tu też rachunki prawdopodobieństwa, które stosowane są do wyliczenia swoich szans na uzyskanie określonego układu w wyznaczonym czasie. Takim sposobem szansa na zerowy wynik przy jedynkach to 10,84%, przy dwójkach już tylko 1,80%. Sytuacja spada aż do bonusa czy 3 jednakowych. Pełne dane analityczne polecamy sprawdzać przy bezpośrednich artykułach związanych z grą w kości oraz ogólnych strategiach do nich przypisanych. Może ciężko w to uwierzyć, ale nawet ta prosta gra ma swoje sprawdzone, tradycyjne metody, które okazują się skuteczne.

Bonusy stosowane przy grze w kości

Gra ta jest popularna na całym świecie, dzięki czemu premie i promocje są stosowane także i przy niej. Dzięki tej informacji możecie liczyć na wszelkiej maści dodatki wynikające właśnie z propozycji rozwojowych bonusów, zaczniemy zatem od bonusu powitalnego. Jest on stosowany przy nowych użytkownikach i pozwala nawet podwoić posiadane środki. W dalszej kolejności liczyć można na: reload bonus, cashback, turnieje i wyścigi, a także wszelkiej maści loterie, za których sprawą nagrody często wielokrotnie przekraczają inne premie uzyskiwane w kasynie. Jest w czym przebierać.

Gra za darmo w kości

Kości to gra prosta. Nie mniej wiadomym jest, że zawsze warto lepiej przygotować się do rozgrywki. Walka na pięć kości jest wciągająca, ale właściwe zrozumienie często przychodzi wraz z doświadczeniem. Dlatego też wszystkich graczy zachęcamy do wykorzystania wirtualnej waluty. Są to pieniądze fikcyjne, które służą właśnie do treningów. Dzięki nim bez ograniczeń ilościowych i czasowych poznacie tabelę gry, a także nauczycie się właściwie notować układy, które wybierzecie. Taki pomysł sprawia, że zabawa nabiera rumieńców a przy walce na prawdziwe pieniądze właściwie dobierzecie grane stawki.